Як здати ЗНО з англійської мови учням НЕ спеціалізованих шкіл?
ЗНО

Як здати ЗНО з англійської мови учням НЕ спеціалізованих шкіл?

Лайфхак для 9-ти класників, ЗНОшників і їх батьків!

Як здати ЗНО з англійської мови учням НЕ спеціалізованих шкіл?

Лайфхак для 9-ти класників, ЗНОшників і їх батьків! Любі батьки та учні середніх шкіл!

Батьки, звертаюся до Вас: в першу чергу, оскільки в цей надскладний період саме Ви відчуваєте весь тягар відповідальності за майбутню освіту своєї дитини!

Пропрацювавши в середній школі 14 років і готуючи дітей до вступу, бачу далеко невеселу картину для учнів неспеціалізованих середніх шкіл.

Хочу поділитися корисними порадами щодо здачі ЗНО з англійської мови, який я вважаю найскладнішим з усіх предметів, але найпотрібнішим і найперспективнішим для ваших дітей.

СПОЧАТКУ… Розберіться у рівнях мови, який вимагає ЗНО і який отримує ваша дитина в школі. Всього для середньої школи передбачено 4 рівня англійської мови: А1, А2, В1, В2.

Як здати ЗНО з англійської мови учням НЕ спеціалізованих шкіл?

Для середньої школи БЕЗ поглибленого вивчення англійської реально можливо охопити всього А1, А2, В1…і то при умовах:

  • вчитель ентузіаст, йде в ногу з сучасними методами і технологіями, любить дітей і свою роботу і нічого не чекає для себе взамін (таких мало, але все ж такі вчителі працюють у середніх школах);
  • ваша дитина сумлінна, не прогулювала уроки, завжди виконувала домашні, страшенно любить англійську і має справедливу, неупереджену оцінку 10, 11;
  • підручник не державний, а «оксфордський» плюс вчитель дає багато додаткового матеріалу для розвитку практичних навичок.

При такому розкладі ваш учень може сподіватися, що в нього рівень В1… Для того, щоб здати ЗНО на 170-200 балів вам потрібен рівень В2!!! Цей рівень не є аж надто нереалістичний. Зрозумійте, що ми по трошки наближаємся до європейського стандарту! Хіба лиш школи ще не зовсім можуть до нього дотягнутися.

 Та ми в дорозі! Все буде добре і як кажуть, «прорвемся»! 

Тепер розповім коротко про цей рівень на «хлопський розум»!

Тільки спеціалізовані школи можуть забезпечити рівень В2 і то тільки при вищезгаданих умовах. Не тому, що в тих школах сильніші учні, а тому що вони обрали такий профіль. Мають у два рази більше уроків на тиждень починаючи з першого класу. Крім цього у вас, дорогі батьки, не має вибору щодо підручників, державні (безкоштовні) підручники ніхто видавати не буде. А це значить «Хороший підручник = хороші гроші!» Та воно того варте! Учні спеціалізованих шкіл здають ЗНО на 170-200 балів та ще й при наявності репетитора протягом 11 класу.

Отож, яка тоді картина вимальовується для вашої дитини?

З англійської 10- 11 балів, супер вчитель і дорогий підручник…тоді їй ВАРТО починати підготовку до ЗНО в 10 класі!!! Чому? Бо на середньостатистичних курсах і з хорошим репетитором вона повторить рівні А2 і В1, адже це великий обсяг.

Тобто повторить всі часові форми, «нахапається» потрібного словникового запасу і заповнить всі «пробіли», які могли виникнути протягом навчання в школі. На це потрібен рік, з розрахунком 2 інтенсивні уроки на тиждень. В 11 класі вона буде готова взятися за рівень В2 з реалістичними можливостями і впевненістю, що вона його осилить!

В кінці року очікуйте результат 170 -200 балів, в залежності від багатьох факторів, що впливають на результат тесту. Для прикладу, банальний головний біль від хвилювання і очікування інших…

Як здати ЗНО з англійської мови учням НЕ спеціалізованих шкіл?

Якщо оцінки з англійської середні, або нижче середнього, вчитель не надто переймається і підручники державні…

ПОЧИНАЙТЕ готуватися в 9 КЛАСІ!!!

Чому? Все дуже просто. В 9 класі на курсах чи з репетитором можливо осилити рівень А2 на досить хорошому рівні, якщо ваша дитина старається і цього хоче. В 10 класі рівень В1, ну і відповідно в 11 класі рівень В2. Так це дає можливість знати мову на дуже хорошому рівні і навіть пробувати здавати міжнародні тести PTE, FCE і т.д., які дозволять поступити у ВНЗ за кордоном. Якщо одинадцятикласник на рівні А2 або і А1 (що часто, нажаль, буває), то здати ЗНО просто нереально.

Тексти настільки складні, що жодні курси чи репетитор не допоможуть. Один рівень реально освоїти за рік в нормальному для дитини темпі. Дуже сподіваюсь, що ця інформація вам, любі батьки, допоможе не хвилюватися, а дійсно допомогти дитині не просто здати ЗНО, а вивчити мову для майбутньої професії та й життя в цілому! Успіхів вам, дорогі батьки та діти!

З турботою про Вас, Мамедова Юлія, вчитель у мовний центр розвитку “Underground”

Дізнатись Більше: перейти за посиланням!

Similar Posts