діти люблять нас

наша команда

про нас

Коли ваші дітки із нами - ви можете бути спокійні

Привіт, мене звати Юля, хочу розповісти вам свою історію… Мої двоє діток навчаються у загальноосвітній школі, і, чесно кажучи, рівень їхньої англійської був нижче моїх очікувань. 

Коли мій син пішов на заняття до одного із наших викладачів, через деякий час ми отримали відео від неї (нашого вчителя) з уроку на якому читав мій син – дивувались не лише ми батьки, а й бабусі і дідусі, вони не знали, що дитина в такому віці (тоді йому було 6) може так вільно читати! 

Тепер читанню ми навчаємо з 5 років! Наші учні освоюють 43 правила читання за 12 занять, в той час як в школі до кіня 3-го класу вона вивчаюь близько 10ти із цих правил. Відчуваєте різницю? 43 за 12 годин і 10 за 3 роки? 

На своїх власних дітях, я переконалась, що в такому ранньому віці дітей не лише можна, а й дуже потрібно навчати мові! Це величезне задоволення для мене спостерігати за змінами у діток нашої школи, бачити, якими вони прийшли в Underground і якими їхні знання і здібності є зараз!

Пишаюсь тим, що приймаючи участь у таборах діти нашої школи в рази краще знають англійську і сміливо спілкуються, ніж дітки, які лише навчаються в школі!

Мої діти з радістю навчаються у нашій школі, вони в руках досвічених і люблячих викладачів! Дуже хочу поділитись тим, що маю і з вами!

адміністратор 

julja-gran-admin-799-974-photo-020.jpg

Приєднуйтесь до Спільноти наших щасливих клієнтів:

Тетяна Андрейків

Дякуємо школі англійськоі мови за якісні і надзвичайно цікаві заняття. Від початку навчання рівень знань підвищився, що відобразилось на високих оцінках у школі. І головне: на заняття дитина спішить і з великим задоволенням іх відвідує. Це свідчить про те, що там цікаво!!! Величезне дякую вчителям. А особливо, нашій чарівній і милій Лілі. Всім рекомендую!"

Каблак Христина

Underground - це чудова школа, якщо ви хочете навчати ваших малюків від самого маленького. Приємна атмосфера, позитивно налаштовані викладачі і професійне викладання англійської мови, однозначна запорука успіху у вивчені мови для вашої дитини. Завдяки цікавому поданню матеріалу мій син зумів швидко показати результати у знанні мови! Я задоволена із приємністю раджу обов'язково спробувати, тим хто хоче навчати дитину англійської мови з 2-ох років.

Оля Іванина

Посещаем английскую школу уже пол года, доченька научилась очень многому. Обучение проходит только на английском, без дополнительного перевода что дает мальішам усваивать не отдельньіе слова, цельіе предложения. Ребенок научился отвечать и спрашивать самьіе распространенньіе фразьі.Очень понравились учебники, разделеньі по интересным и актуальным для ребенка темам: семья обедает, дети заболели, дети катаются на самокате. Доча часто повторяет фразьі с занятий просто занимаясь чем-то. Очень много интересньіх дополнителтньіх материалов: игрушки, карточки, мультики... Отдельное спасибо замечательному педогогу Лиле, которая умеет поддерживать хорошее настроение и дисциплину в группе.Доча спешит на занатия с удовольствием.

Мишко Юлія

Ми почали відвідувати Underground з другого класу!Але викладачі школи знають свою справу і змогли правильно оцінити рівень знань. Правильно підібрана програма,яка не важко вдається дитині!!!Вже після перших пару уроків відчулись зміни!Викладачі мають дуже хороший підхід до дитини,що дитина задоволенням ходить на заняття!!!

Галина Семенна

Про школу Underground дізналась тоді коли вирішила здавати ЗНО з іноземної мови.. Знання мої були на дуууже «сумному» рівні.. Завжди думала, що англійська – не для мене.. Відвідуючи цю школу, я багато чому навчилась! Розвивали знання всіма можливи способами - письмово, усно , через музику, фільми. Це дуже класно і різноманітно) Уроки проходили дуже швидко і легко, а головне – весело та цікаво.. Матеріал подавали на високому рівні , але просто та доступно – «лише ковтай».. Сподобалось те, що вчитель повністю віддавав себе заняттям. Був зацікавлений у моєму успіху! Мені приносило задоволення таке навчання і я полюбила цю мову! В загальному – я провчилась майже 9 місяців.. В процесі вивчила безліч нових слів, орієнтуюсь в часах! перестала боятись текстів , навчилась писати Formal та Informal letter, знаю що таке «Conditionals» і «Prepositions» 😄. Це вееликий крок вперед! Була приємно вражена коли дізналась результат ЗНО Особливо дякую Юлії Валехівній – чудова людинка та педагог!! Таких не багато.. P.S. . І я хочу продовжувати вдосконалювати свої знання у цій школі!!

Зоряна Онищак

Заняття відвідують мої діти-3 -6 років.В молодшій групі(2-3р)все навчання відбувається в ігровій формі ( спілкування англійською, ігри, мультфільми і пісеньки до теми уроку). Викладачем п.Лілею ми дуже задоволені. Дитина охоче відвідує заняття. В старшій групі діти розмовляють англійською, читають, вчаться формулювати запитання і відповіді, а також проглядають мультфільми і розвиваючі ігри. Викладач п.Яна - має дуже хороший підхід до дітей. В цілому нас задовільняє якість навчання і ціна.

Руслан Фірман

В Underground я почав ходити рік тому, в 10 класі, коли почало насуватись ЗНО, тоді англійську знав тільки на розмовному рівні (приблизно А2). Після року навчання тут я вже розумію 80% теорії і правил і підіймаюся з рівня B1 до B2. Все це в мене вклала просто суперовий вчитель Юля Валехівна. Дуже круто бачити коли хтось зацікавлений в твому результаті і це дає надзвичайну мотивацію і стимул покращувати свої результати! На мою думку, це найкращий мовний центр, дуже цікаво вчитися і саме навчання дуже дієве😁

мовний центр розвитку “underground”

наші професіонали

Лілія золотарьова

Навчати діток – це покликання мого життя. Багато років працювала у компанії із Світовим ім’ям, набула багато корисного досвіду, зібрала найкраще сьогодні все це хочу передати моїс учням!

Яна чернецька

Люблю викладати. Знає, що це моє. Працювала у компанії із світовим ім’ям у викладанні англійської мови діткам – це був дуже корисний досвід. Хочу передати моїм учням усе найкраще, що я знаю.

Юлія мамедова

Працювала вчителем англійської мови у загальній середньоосвітній школі. Працюю викладачем англійської для програмістів. Навчалась на курсах у Лондоні. Дуже люблю англійську і людей. 

Уляна костельна

Люблю англійську мову, Люблю викладати. Люблю людей. Мені подобається якісного готуватись до уроку, що провести його якнайкраще і принести якнайбільшу користь

Ірина думас

Люблю англійську, люблю сміятись, люблю, люблю навчати і веселитись. Процес навчання може бути веселим і ефективним одночасно. Проходьте і спробуйте!

юлія гранатюк

Люблю англійську, люблю дітей, і люблю сміятись. а найбільше люблю – приносити користь.  Спостерігати за прогресом, розвитком, сміхом і радістю діточок – це неймовірно надихаюче!

ви можете бути спокійні – ми потурбуємось про ваших діток

збагатіть життя вашої дитинки вже сьогодні

Запишіться на:
безкоштовний перший урок
та професійну консультацію