Дякуємо школі англійськоі мови за якісні і надзвичайно цікаві заняття. Від початку навчання рівень знань підвищився, що відобразилось на високих оцінках у школі. І головне: на заняття дитина спішить і з великим задоволенням іх відвідує. Це свідчить про те, що там цікаво!!! Величезне дякую вчителям. А особливо, нашій чарівній і милій Лілі. Всім рекомендую!"
Underground - це чудова школа, якщо ви хочете навчати ваших малюків від самого маленького. Приємна атмосфера, позитивно налаштовані викладачі і професійне викладання англійської мови, однозначна запорука успіху у вивчені мови для вашої дитини. Завдяки цікавому поданню матеріалу мій син зумів швидко показати результати у знанні мови! Я задоволена із приємністю раджу обов'язково спробувати, тим хто хоче навчати дитину англійської мови з 2-ох років.
Посещаем английскую школу уже пол года, доченька научилась очень многому. Обучение проходит только на английском, без дополнительного перевода что дает мальішам усваивать не отдельньіе слова, цельіе предложения. Ребенок научился отвечать и спрашивать самьіе распространенньіе фразьі.Очень понравились учебники, разделеньі по интересным и актуальным для ребенка темам: семья обедает, дети заболели, дети катаются на самокате. Доча часто повторяет фразьі с занятий просто занимаясь чем-то. Очень много интересньіх дополнителтньіх материалов: игрушки, карточки, мультики... Отдельное спасибо замечательному педогогу Лиле, которая умеет поддерживать хорошее настроение и дисциплину в группе.Доча спешит на занатия с удовольствием.
Заняття відвідують мої діти-3 -6 років.В молодшій групі(2-3р)все навчання відбувається в ігровій формі ( спілкування англійською, ігри, мультфільми і пісеньки до теми уроку). Викладачем п.Лілею ми дуже задоволені. Дитина охоче відвідує заняття. В старшій групі діти розмовляють англійською, читають, вчаться формулювати запитання і відповіді, а також проглядають мультфільми і розвиваючі ігри. Викладач п.Яна - має дуже хороший підхід до дітей. В цілому нас задовільняє якість навчання і ціна.
Про школу Underground дізналась тоді коли вирішила здавати ЗНО з іноземної мови.. Знання мої були на дуууже «сумному» рівні.. Завжди думала, що англійська – не для мене.. Відвідуючи цю школу, я багато чому навчилась! Розвивали знання всіма можливи способами - письмово, усно , через музику, фільми. Це дуже класно і різноманітно) Уроки проходили дуже швидко і легко, а головне – весело та цікаво.. Матеріал подавали на високому рівні , але просто та доступно – «лише ковтай».. Сподобалось те, що вчитель повністю віддавав себе заняттям. Був зацікавлений у моєму успіху! Мені приносило задоволення таке навчання і я полюбила цю мову! В загальному – я провчилась майже 9 місяців.. В процесі вивчила безліч нових слів, орієнтуюсь в часах! перестала боятись текстів , навчилась писати Formal та Informal letter, знаю що таке «Conditionals» і «Prepositions» 😄. Це вееликий крок вперед! Була приємно вражена коли дізналась результат ЗНО Особливо дякую Юлії Валехівній – чудова людинка та педагог!! Таких не багато.. P.S. . І я хочу продовжувати вдосконалювати свої знання у цій школі!!
Ми почали відвідувати Underground з другого класу!Але викладачі школи знають свою справу і змогли правильно оцінити рівень знань. Правильно підібрана програма,яка не важко вдається дитині!!!Вже після перших пару уроків відчулись зміни!Викладачі мають дуже хороший підхід до дитини,що дитина задоволенням ходить на заняття!!!