Ми провели Ре-Брендінг

Запрошуємо відвідати наш новий сайт:

що ми робимо у центрі "underground"?

Мовний центр розвитку “Underground”

почнемо із головного

Супер Курси

Нема нічого важливішого і сильнішого на цій землі ніж любов! Любов впливає сильніше ніж будь яка зброя. Ми досягаємо найкращих рузельтатів – то що щиро любимо дітей! Щиро турбуємось про результати кожної окремої дитини. Наш результат – це результати наших учнів. Наш успіх – це успіхи наших учнів. Непідробна Любов – наша найваливіша цінність!

Ми не ділимо учнів на “любимчиків” і “аутсайдерів”! Для нас однаково цінна і важлива кожна дитина зокрема, кожен учень. Ми переконані, що не учні існують для нас, а ми існуємо для учнів!

Наша ціль підібрати індивідуальний підхід для кожного учня зокрема, допомогти йому в його персональній потребі, щоб якомога шивдше, впевненіше і ефективніше прийти до найкращих результатів!

 

Ми не просто викладаємо Англійську, ми формуємо сбалансовану зрілу всебічно розвинуту особистість дитини! Наша ціль дати дітям майбтнє. 

З кожним днем, завдяки технологіям, світ стає все більш глобальним, завдяки інтернету географічні кордони стераються. Завдяки англійській мові та комунікативним навичкам дитина в майбутньому зможе працювати де захоче і отримувати достойну зарплату за мірками передових країн світу! Перед нею відкривається без можний спектр виборів: починаючи в англомовного блогерства закінчуючи працею в провідних всітових компаніях!

Почати навчання дуже просто! Ви можете або задвонити за телефоном, який зображений справа зверху екрану. Або заповнити форму, натиснувши на кнопку  консультація справу зверху екрану. Якщо ви натисните цю кнопку – на вас чекає приємний бонус. На консультації ви будете мати можливість при бажанні прийти тестування, для якісного визначення свого рівня Англійської. Для вас складуть детальний покроковий стратегічний план досягнення поставленої цілі. Ви зможете отримати вичерпні відповіді на усі Ваші запитання.

Просто подзвоніть нам! Ми будемо раді вам допомогти!

Дзвоніть: 098 74 72 74 1

Ми використовуємо найкращі сучасні підручники із Університетів Оксфорду та Кембріджу. Хороша програма у сукупності професійним викладачем  запорока вражаючого результату. Ви можете відвідувати інші школи протягом року, і просто витрачати час і кошти, а можете прийти до нас і ваша дитина вже через 1 місяць навчиться читати, ще через місяць вони розговориться англійською мовою. Англійська перестане бути для неї страшною і чужою, а близькою і з часом як рідною… Ми застосовуємо найсучасніші методики засвоєння матеріалу через  фан та веселощі, ігри, музику танці тощо, подібні до тих, які використовує на своїх тренінгах провідні експерти у сфері розвитку бізнесу та особистості …

Ми сміємось, граємо ігри, вивчаємо, моделюємо, запам’ятовуємо, практикуємо, танцюємо, розважаємось, вивчаємо,  розвиваємось, веселимось, спілкуємось, насолоджуємось, ростемо, – І ВСЕ ЦЕ СТАРАЄМОСЬ РОБИТИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ!

 

Подзвоніть, прийдіть, спробуйте! Ваша малеча не любить вчитись, не хоче, відмовляється…? Переконайте її спробувати хоча б 1 раз! Ми готові конкурувати навіть із топовими компютерними іграми – і зробимо усе, щоб виграти в цій конкуренції для дитини розвиток та майбутнє! Отож давайте спробуємо! Дзвоніть – 098 74 72 74 1. Приходьте на безкоштовну косультацію та перший безкоштовний урок!

Зазвичай група зустрічається двічі на тиждень. У групі як правило до 5 дітей, така кількість допомагає в тому, щоб не втрачалися особисті близькі стосунки із кожнем учнем і разом із тим відбувався синергетичний ефекти корисного впливу групової динаміки для розвитку дитини. Оплата здійснюється щомісячно – це допомагає в зручності планування свого щомісясного сімейного бюджету!

Мовний центр розвитку “Underground”

наші програми та курси

Супер Курси

МОВНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ “UNDERGROUND”

табори та подорожі

Супер Курси

Понад 15 років ми організуваємо різноманітні табори. Кожен раз ми розробляємо нову цікаву пізнавальну програму. Кожен раз ми бачимо як діти із сльозами не хочуть залигати наш табір. Кожен раз – це море новизх вражень, друзів, знань та емоцій. Більшість дітей хочуть і їдуть у табір вдругий і третій раз. Табір – це місце куди завжди хочеться повернутись!

Табори бувають різних видів: протягом року вони відбувають у Львові із прогулянками по місту. Також це може бути короткий виїзд на природу у цікаві місця нашої області. Влітку – це Карпати, Море або поїхдка за кордон!

Табір – це інтенсивні уроки англійської, у яких рівень запам’ятовування зростає в рази

У таборі працює кваліфікована досвідчена адміністративна команда. За кожну команду із 5-6 дітей відповідає 2 дорослих лідера, які добре до табору. Кожен працівник знає, що  таборі його робочий день сягає 24 години на добу. Крім цього серед команди табори є директор, адміністратор, координатор програми, рятівники, медсесетра, водій!

Діти щодня можуть дзвонити до батьків у відведений для цього час, щоб протягом дня вони відпочивали від гаджетів і занурились у атмосферу природи, англійської та дружніх стосунків.

Ми завжди вітаємо і дуже раді бажанню батьків відвідати совїх дітей у таборі!

 

Дзвоніть, або заповніть форму натиснуваши на кнопку справа верху сайту – ми із радістю підберемо заїзд і групу, яка найкраще підійде для вашої дитини.

Чи швидше ви зареєструєтесь – тим дешевшою буде ціна і тим більша ймовірність наявності вільних місць. Чим ближче до початку табору і зменшення кількості вільних місць дорожчою буде ціна.

Підняття ціни може відбутись у будь який момент, не зволікайте, забронюйте місця для своїх діточок!

т. 098 74-72-74-1

збагатіть життя вашої дитини

Адреса:

м.Львів, Донцова 4

Телефон

098 74 72 74 1

Запишіться на:
безкоштовний перший урок
та професійну консультацію