Літній табір

діти від 7 років можуть їхати без батьків

Найвища якість за ціну на 20% нижчу ринкової

Ви побачите справжній прорив у знаннях дитини: вона повернеться щасливою, енергійною та натхненою з великим бажанням вивчати англійську аж до вільного спілкування нею!

Табір
Відтворити відео

ТАБІР - ЦЕ ГІГАНТСЬКИЙ СТРИБОК НА ШЛЯХУ РОЗВИТКУ

найкращий англійський
табір для дітей!

розвиток через стосунки із іноземцями

Табіра – це місце близьких стосунків із іноземцями, для яких англійська є рідною мовою. Дитина має змогу подружитись із людьми іншої культури і навчитись вільно комунікувати англійською.

Карпатське повітря та гірська річка відновить ваші сили, а дитина здійснить прорив в знанні англійської мови і за один тиждень подолає 3 місячну шкільну програму!!!

pexels-photo-1148998.jpeg
gal2.jpg
Відтворити відео

занурення

Найефективніший метод вивчення мови – занурення у середовище. Глибокий розвиток особистості дитини через групову командну динаміку праці. Місце, – де кожному приділяється увага, догляд і турбота! 

Розвиток через фан

Ми змінюємо ставлення дітей до навчання загалом і до англійської мови зокрема. Наша ціль не заставляти дітей робити те, що для них не цікаво, а ефективно використовувати для розвитку інетереси кожної дитини зокрема! Навчання стає грою, розвиток – розвагою, шлях – пригодою, а результат – святом! 

Запрошуємо ваших діточок приєднати до цікавої мандрівки, яка їм точно сподобається!

2fandsc01704.jpg

збагатіть життя вашої дитини

Адреса:

м.Львів, Донцова 4

Телефон

098 74 72 74 1

Запишіться на:
безкоштовний перший урок
та професійну консультацію