ЗНО

ПРОВЕДЕМО ЗА РУКУ
ЧЕРЕЗ ІСПИТ ЗНО У ВУЗ

ЗНО

Ми провели Ре-Брендінг

Запрошуємо відвідати наш новий сайт:

Приєднуйтесь до Спільноти наших щасливих клієнтів:

Тетяна Андрейків

Дякуємо школі англійськоі мови за якісні і надзвичайно цікаві заняття. Від початку навчання рівень знань підвищився, що відобразилось на високих оцінках у школі. І головне: на заняття дитина спішить і з великим задоволенням іх відвідує. Це свідчить про те, що там цікаво!!! Величезне дякую вчителям. А особливо, нашій чарівній і милій Лілі. Всім рекомендую!!!"

Каблак Христина

Underground - це чудова школа, якщо ви хочете навчати ваших малюків від самого маленького. Приємна атмосфера, позитивно налаштовані викладачі і професійне викладання англійської мови, однозначна запорука успіху у вивчені мови для вашої дитини. Завдяки цікавому поданню матеріалу мій син зумів швидко показати результати у знанні мови! Я задоволена із приємністю раджу обов'язково спробувати, тим хто хоче навчати дитину англійської мови з 2-ох років.

Оля Іванина

Посещаем английскую школу уже пол года, доченька научилась очень многому. Обучение проходит только на английском, без дополнительного перевода что дает мальішам усваивать не отдельньіе слова, цельіе предложения. Ребенок научился отвечать и спрашивать самьіе распространенньіе фразьі.Очень понравились учебники, разделеньі по интересным и актуальным для ребенка темам: семья обедает, дети заболели, дети катаются на самокате. Доча часто повторяет фразьі с занятий просто занимаясь чем-то. Очень много интересньіх дополнителтньіх материалов: игрушки, карточки, мультики... Отдельное спасибо замечательному педогогу Лиле, которая умеет поддерживать хорошее настроение и дисциплину в группе.Доча спешит на занатия с удовольствием.

Мишко Юлія

Ми почали відвідувати Underground з другого класу!Але викладачі школи знають свою справу і змогли правильно оцінити рівень знань. Правильно підібрана програма,яка не важко вдається дитині!!!Вже після перших пару уроків відчулись зміни!Викладачі мають дуже хороший підхід до дитини,що дитина задоволенням ходить на заняття!!!

Галина Семенна

Про школу Underground дізналась тоді коли вирішила здавати ЗНО з іноземної мови.. Знання мої були на дуууже «сумному» рівні.. Завжди думала, що англійська – не для мене.. Відвідуючи цю школу, я багато чому навчилась! Розвивали знання всіма можливи способами - письмово, усно , через музику, фільми. Це дуже класно і різноманітно) Уроки проходили дуже швидко і легко, а головне – весело та цікаво.. Матеріал подавали на високому рівні , але просто та доступно – «лише ковтай».. Сподобалось те, що вчитель повністю віддавав себе заняттям. Був зацікавлений у моєму успіху! Мені приносило задоволення таке навчання і я полюбила цю мову! В загальному – я провчилась майже 9 місяців.. В процесі вивчила безліч нових слів, орієнтуюсь в часах! перестала боятись текстів , навчилась писати Formal та Informal letter, знаю що таке «Conditionals» і «Prepositions» 😄. Це вееликий крок вперед! Була приємно вражена коли дізналась результат ЗНО Особливо дякую Юлії Валехівній – чудова людинка та педагог!! Таких не багато.. P.S. . І я хочу продовжувати вдосконалювати свої знання у цій школі!!

Зоряна Онищак

Заняття відвідують мої діти-3 -6 років.В молодшій групі(2-3р)все навчання відбувається в ігровій формі ( спілкування англійською, ігри, мультфільми і пісеньки до теми уроку). Викладачем п.Лілею ми дуже задоволені. Дитина охоче відвідує заняття. В старшій групі діти розмовляють англійською, читають, вчаться формулювати запитання і відповіді, а також проглядають мультфільми і розвиваючі ігри. Викладач п.Яна - має дуже хороший підхід до дітей. В цілому нас задовільняє якість навчання і ціна.

Руслан Фірман

В Underground я почав ходити рік тому, в 10 класі, коли почало насуватись ЗНО, тоді англійську знав тільки на розмовному рівні (приблизно А2). Після року навчання тут я вже розумію 80% теорії і правил і підіймаюся з рівня B1 до B2. Все це в мене вклала просто суперовий вчитель Юля Валехівна. Дуже круто бачити коли хтось зацікавлений в твому результаті і це дає надзвичайну мотивацію і стимул покращувати свої результати! На мою думку, це найкращий мовний центр, дуже цікаво вчитися і саме навчання дуже дієве😁

збагатіть життя вашої дитини

Адреса:

м.Львів, Донцова 4

Телефон

098 74 72 74 1

Запишіться на:
безкоштовний перший урок
та професійну консультацію